BPO چیست
چهارشنبه, 04 اردیبهشت,1398

BPO چیست

BPO یا BUSSINESS PROCESS OUT SOURCING  به معنای برون سپاری فرآیند کسب و کار می باشد که در آن یک سازمان برای انجام یک یا چند فعالیت در راستای رشد و ارتقا اهداف تجاری خود ، با شرکت های ارائه دهنده خدمات BPO قرارداد می بندد . 

 

فصل اشتغال، فصلی تازه در پیتام
ﺳﻪشنبه, 20 فروردین,1398

فصل اشتغال، فصلی تازه در پیتام

فصل اشتغال، فصلی تازه در پیتام 

فصل اشتغال، فصل پنجم در پیتام 

فصل اشتغال یعنی اولین جرقه های استقلال در ذهن یک جوان روشن شدن 

با آکادمی پیتام، توانمندی های خود را جدی بگیرید ...
جمعه, 17 اسفند,1397

با آکادمی پیتام، توانمندی های خود را جدی بگیرید ...

آکادمی پیتام با استناد به آمار رسمی سازمان بهزیستی کشور که در حال حاضر بیش از سیصد هزار معلول بیکار وجود دارد که متاسفانه نه تنها هیچ منبع درآمدی برای خود ندارند بلکه کم توانی و یا بیماری ایشان نیز هزینه  های گزافی را برای ایشان در بر داشته است، سعی دارد تا با بهره گیری از اساتید و همکاران مجرب خود سبک جدید از اشتغال و کارآفرینی را که حتی افراد توان یاب را نیز شامل می شود در بر گیرد . 

آغاز کمپین تبلیغاتی پیتام در حوزه برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در  رسانه های خبری
یکشنبه, 14 بهمن,1397

آغاز کمپین تبلیغاتی پیتام در حوزه برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در رسانه های خبری

کمپین تبلیغاتی پیتام، از 15 دی ماه سال 97 با هدف درک بهتر فعالین اقتصادی  و صاحبان مشاغل از مفاهیم برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان و تاثیر آن بر کسب و کار های نو پا یا استارتاپ ها آغاز گردید . 

شرکت پیتام، تیم اول رویداد DMOND PITCHES
یکشنبه, 30 دی,1397

شرکت پیتام، تیم اول رویداد DMOND PITCHES

شرکت پیتام در آخرین رویداد DMOND PITCHES در سال 97 که با همکاری دیجی کالانکست در حوزه استارتاپ های میان شرکتی B2B برگزار شد، شرکت نمود. 

رابطه بین CRM  و مرکز تماس
دوشنبه, 10 دی,1397

رابطه بین CRM و مرکز تماس

قبل از شروع کسب و کار، به جای دنبال کردن راه حل های CRM ، احتمالا چندین چیز دیگر را قبل از شروع و ایجاد کسب وکار جدید خریداری کرده اید تا یک محیط کاری موثر را برای خود ایجاد کنید. به عنوان مثال یک میز و صندلی کامپیوتر را برای نشستن خریداری کرده اید . سپس شما برای برقراری ارتباط با مشتریان خود یک کامپیوتر واقعی و تلفن تجاری راه اندازی می کنید . شاید یک چاپگر و دستگاه فاکس نیز اضافه می کنید . بنابراین شما حداقل می توانید کسب و کار خود را به شیوه سازمان یافته انجام دهید . 

چگونه مرکز تماس پیتام شما را یاری می نماید ؟
چهارشنبه, 05 دی,1397

چگونه مرکز تماس پیتام شما را یاری می نماید ؟

پیتام به عنوان یک مرجع تخصصی در قبول برون سپاری ارائه خدمات به مشتریان توانسته است با تیمی از افراد متخصص و آموزش دیده ، سازمان های متعددی را در ارائه خدمات بی عیب و نقص به مشتریان یاری می نماید. 

تعریف مرکز تماس و اهمیت آن در کسب و کار
چهارشنبه, 07 آذر,1397

تعریف مرکز تماس و اهمیت آن در کسب و کار

پایه و اساس هر مرکز تماس ارتباط آن کسب و کار با مشتریان خود می‌باشد. این مشتریان هستند که بقای  کسب و کارها را در گردونه رقابت با سایر همتایانشان تضمین می‌نمایند. هرچه ارتباط کسب و کارهای ارائه دهنده محصولات و خدمات با مشتریان آنها بهینه تر باشد در نتیجه فروش آن کسب و کار بیشتر خواهد بود و به همان میزان شرایط بقا و توسعه آن کسب و کار بهتر و راحت تر فراهم می‌گردد.

مرکز ارتباط (Contact center)
چهارشنبه, 07 آذر,1397

مرکز ارتباط (Contact center)

مرکز ارتباط :  نوع جدیدی از خدمات مراکز تماس که بر پایه اینترنت باعث گردید خدمات دیگری همچون ارسال پیام‌های متنی، تصویری، فکس، وی چت، لایو چت و ... برای ارتباط موثرتر میان شرکت‌ها و مشتریان به وجود آید. این خدمات جدید به نوع پیشرفته تری از مراکز تماس با نام مرکز ارتباط (Contact Center) که با عنوان مرکز ارتباط مشتریان یا مرکز خدمات مشتریان شناخته می‌شود. 

مرکز تماس VOIP چیست ؟
ﺳﻪشنبه, 29 آبان,1397

مرکز تماس VOIP چیست ؟

 مرکز تماس VOIP به جای خطوط ثابت از اینترنت به عنوان بستری برای ارتباط تلفنی با مشتریان استفاده می‌نماید. با بهره گیری از مراکز تماس ویپ دیگر از اختلالات خطوط تلفن یا محدودیت‌های تعداد خطوط یا شماره‌های چند رقمه خبری نخواهد بود و شما به راحتی بدون هیچ مشکلی تنها با استفاده از چند عدد کوتاه می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.


نرم افزار مرکز تماس
پنجشنبه, 24 آبان,1397

نرم افزار مرکز تماس

یکی از مهمترین ابزارهای مرکز تماس، نرم افزار مرکز تماس است که بیشتر با نام نرم افزار کال سنتر شناخته می‌شود و یکی از ابزارهای بسیار کارآمد در کال سنترها می‌باشد که مشابه پیامرسان‌های رایگان امروزی است. این نرم افزار بر طبق نوع سیستم عامل مورد استفاده کاربران، امکان نصب و راه اندازی را دارد. 


مدیریت تماس توسط اپراتور مرکز تماس
پنجشنبه, 24 آبان,1397

مدیریت تماس توسط اپراتور مرکز تماس

هر مرکز تماس با توجه به نوع سرویس و خدماتی که ارائه می‌کند پاسخ دهی متفاوتی به تماس‌های دریافتی یا تماس‌های خروجی خواهد داشت اما به طور کل آدابی در این تماس‌ها وجود دارد که می‌تواند رضایت مشتری را ضمانت نماید حتی اگر خدمات مورد نظرش را دریافته نکرده باشد در اینجا به شرح برخی از آداب صحبت کردن در تماس‌های تلفنی با مشتری می‌پردازیم.

استانداردهای مرکز تماس
شنبه, 12 آبان,1397

استانداردهای مرکز تماس

مراکز تماس نیز مانند هر فعالیت دیگری دارای استانداردهای تعریف شده ای در سطح جهان برای دستیابی به اهداف خود هستند. استانداردهایی که با رعایت آنها توسط تیم مرکز تماس و مدیریت مرکز تماس خدمات رسانی و ایجاد ارتباط میان مشتریان و صاحبان مشاغل به بهترین نحو صورت خواهد پذیرفت.

استخدام کارمند مرکز تماس
شنبه, 12 آبان,1397

استخدام کارمند مرکز تماس

مهمترین بخش هر مرکز تماس اپراتورها یا کارمندان و کارشناسان تماس آن مرکز تماس هستند زیرا این افراد هستند که در ارتباط مستقیم با مشتریان خواهند بود. استخدام کارکنان و اپراتورهای مرکز تماس به دلیل تاثیر مثبت یا منفی رفتار و برخوردشان با مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین علت مدیران مراکز تماس به هنگام استخدام این افراد باید ویژگی های خاصی را در آنها پیگیری نمایند و مطمئن شوند که آنها این ویژگی ها را دارا می باشند.


خدمات مرکز تماس
دوشنبه, 30 مهر,1397

خدمات مرکز تماس

خدمات ارائه شده در مرکز تماس برپایه نوع مرکز تماس متفاوت می‌باشد. در اینجا به معرفی انواع مرکز تماس می‌پردازیم. مرکز تماس می‌تواند کال سنتر call center باشد که صرفا بر پایه تماس‌های تلفنی پایه ریزی می‌گردد یا مرکز ارتباط call contact باشد که بر پایه خدمات متنوعی همچون تماس، لایو چت، چت صوتی و تصویری، دریافت و ارسال پیام، دریافت و ارسال ایمیل، دریافت و ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی، خدمات فکس و ... پایه ریزی گردد.

شرح وظایف مرکز تماس
دوشنبه, 30 مهر,1397

شرح وظایف مرکز تماس

بهرمندی از مرکز تماس امروزه به عنوان یکی از راهبردی ترین راه های ارتباط با مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات شرکت ها، سازمان ها و نهادهای گوناگون می باشد. با افزایش کسب و کارهای متفاوت و بالا گرفتن رقابت در میان مشاغل لزوم استفاده از این راه های جدید و راهبردی برای بقا در دایره رقابت حیاتی می باشد.

مزیت های استفاده از خدمات مرکز تماس و مرکز ارتباط
دوشنبه, 30 مهر,1397

مزیت های استفاده از خدمات مرکز تماس و مرکز ارتباط

استفاده از خدمات مراکز تماس که با عنوان مرکز تماس Call Center یا در نوع پیشرفته تر آن Contact Center  که با نام مرکز ارتباط مشتریان شناخته می‌شود بهینه ترین راه ارتباط با مشتریان خواهد بود. با استفاده از خدمات مرکز تماس هر شرکت تازه و نوپایی می‌تواند در کوتاه مدت جهش چشمگیری در ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان داشته باشد. 

تفاوت مرکز تماس (Call Center) با مرکز ارتباط (Contact Center)
دوشنبه, 23 مهر,1397

تفاوت مرکز تماس (Call Center) با مرکز ارتباط (Contact Center)

مرکز ارتباط یا کانتکت سنتر شکل پیشرفته تری نسبت به مرکز تماس می‌باشد اما امروزه هردو در ایران به نام مرکز تماس شناخته می‌شوند. کانتکت سنتر علاوه بر تماس‌های تلفنی شامل مجموعه ای از ارتباطات صوتی، تصویری و متنی می‌باشد که از طریق اینترنت و امکانات رایانه ای ممکن می‌گردد. این سرویس شامل انواع ارتباط‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با مشتریان می‌باشد که مراکز تماس با ارائه آنها خدمات بهتری را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهند.


10 خصوصیت مهم کارمند مرکز تماس
چهارشنبه, 18 مهر,1397

10 خصوصیت مهم کارمند مرکز تماس

رکن اصلی هر مرکز تماس کارمندان و اپراتورهای آن مرکز تماس می‌باشند که تنها راه ارتباط آن مرکز تماس با مشتریان است. مدیریت مرکز تماس در هنگام استخدام کارمندان مرکز تماس لازم است وِیژگی‌های بسیاری را در افراد بسنجد و توانایی‌های افراد را در زمینه‌های گوناگون ارزیابی نماید تا فرد، واجد شرایط استخدام در مرکز تماس گردد.

مدیریت مرکز تماس
چهارشنبه, 18 مهر,1397

مدیریت مرکز تماس

امروزه استفاده از خدمات مرکز تماس برای ارائه بهینه خدمات به مشتریان جنبه عمومی یافته است. بسیاری از شرکت‌ها با راه اندازی مرکز تماس به ارائه خدمات و محصولات خود می‌پردازند. مرکز تماس پیش از هر چیز نیاز به یک مدیریت قوی دارد. در این مقاله به فاکتورهای مهمی که یک مدیر مرکز تماس باید داشته باشد خواهیم پرداخت.


مرکز تماس Call Center
دوشنبه, 09 مهر,1397

مرکز تماس Call Center

مرکز تماس همانگونه که از نام آن پیداست یکی از بخش‌های مدیریتی سازمان‌هاست که به مدیریت تماس‌های یک سازمان، شرکت یا کسب و کار می‌پردازد. مرکز تماس را می‌توان قلب مدیریت ارتباط با مشتریان هر سازمان، شرکت یا کسب و کاری دانست. مرکز تماس را می‌توان واسطه میان مشتریان و سازمان‌ها دانست که با مدیریت تماس‌های مشتریان به ارائه و شرح خدمات سازمان‌ها می‌پردازد.

تصمیم گیری درباره سرویس های دستیار مجازی
چهارشنبه, 17 مرداد,1397

تصمیم گیری درباره سرویس های دستیار مجازی

وقتی شما به عنوان یک دستیار مجازی کار خود را شروع کنید، نیازمند این خواهید بود که درباره سرویس هایی که می خواهید ارائه دهید، خوب فکر کنید. اگر تخصص خود را انتخاب کرده اید، دقیقا می دانید که بازار مورد هدف شما به چه چیزی نیاز دارد. اما اگر از آن دسته کسانی هستید
انتخاب یک سازمان بازاریابی تلفنی
چهارشنبه, 17 مرداد,1397

انتخاب یک سازمان بازاریابی تلفنی

اگر بخواهید تهیه کننده ای انتخاب کنید، انتخاب شریکی بسیار متعهد که در راستای رسیدن به اهدافتان به شما کمک و استانداردهای شما را درک کند از اهمیت بسیاری برخوردار است. به خصوص وقتی بحث انتخاب سازمان بازاریابی تلفنی در میان باشد که قرار است با مشتری های کنونی و احتمالی آینده در ارتباط باشد.
تفاوت بین بازاریابی B2B و B2C
چهارشنبه, 17 مرداد,1397

تفاوت بین بازاریابی B2B و B2C

به طور سنتی همیشه تفاوت واضحی میان بازاریابی در یک تجارت و بازاریابی در میان مصرف کننده ها وجود دارد. ارتباطات در گذشته شامل یک مقایسه قوی در لحن ها بود؛ لحن تجارتی روی منطقی بودن و زبان فنی تمرکز بیشتری داشت در حالی که بازاریابی مصرف کنندگان بیشتر با لحن محاوره ای آمیخته می...

درخواست سرویس

در صورتیکه میخواهید بدون هزینه های ثابت و پر حجم callcenter خود را در پیتام راه اندازی کنید فرم زیر را کامل کنید.

نمایش فرم