رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
528 بازديد
Print
آغاز کمپین تبلیغاتی پیتام در حوزه برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در  رسانه های خبری

آغاز کمپین تبلیغاتی پیتام در حوزه برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در رسانه های خبری

کمپین تبلیغاتی پیتام، از 15 دی ماه سال 97 با هدف درک بهتر فعالین اقتصادی  و صاحبان مشاغل از مفاهیم برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان و تاثیر آن بر کسب و کار های نو پا یا استارتاپ ها آغاز گردید . 

با مشاهده عکس های فوق می توانید لیست برخی از رسانه ها که ما را در پیشبرد این کمپین یاری نموده اند را مشاهده فرمایید .

 


برون سپاری مرکز خدمات ارتباط با مشتریان


گزیده ای از اخبار منتشر شده در کمپین تبلیغاتی رسانه های فوق را به شرح زیر ارائه می نماییم :

1- برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان چیست؟

کسب رضایت مشتریان و ارزیابی آن از عوامل مهم در رشد یا نابودی یک کسب وکار به حساب می آید و بر اساس آمار و اطلاعاتی که از کارشناسان فعال حوزه ارتباط با مشتری به دست می آید ، راه اندازی مرکز ارتباط با مشتریان از مباحث جدا نشدنی در کسب و کار های سنتی و و پا به حساب می آید و باید به صورت عمیق و حرفه ای به آن نگاه کرد . 

هم چنین می بایست به این نکته نیز توجه نمود که راه اندازی چنین مرکز حرفه ای برای هر کسب و کاری به ویزه کسب و کار های نوپا کار ساده ای نیست . به همین منظور شرکت پیتام ، برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان را به عنوان یک راه حل کارا و موثر به شما عزیزان مطرح می نماید . با برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان شرکت پیتام  می توانید از ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی که منطبق بر استاندارد های بین المللی می باشد برای کسب و کار های خود بهره ببرید . 

2- کیفیت برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در پیتام چگونه است ؟

شرکت پیتام با راه اندازی آکادمی ویژه مهارت آموزی پرسنل خدمات مشتریان به توسعه مهارت های این حرفه به عنوان یک تخصص پرداخته و تمام نیرو های پیتام از دانش آموخته های موفق این آکادمی هستند . 

هدف پیتام از راه اندازی این آکادمی، ارائه خدمات شایسته در حوزه پشتیبانی از مشتری است تا فضایی ایجاد نماید که مشتری شما در مسیر ارتباط با مرکز تماس حال خوبی را تجربه نماید . 

شرکت پیتام به شما این نوید را می دهد که می تواند خدمات متنوعی را در حوزه وفادارسازی مشتریان به کسب و کار شما ارئه نماید . 

3- چه شرکت هایی می توانند از برون سپاری خدمات  ارتباط با مشتریان  پیتام استفاده نمایند ؟

کلیه کسب و کار های حوزه های مختلف می توانند از برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان پیتام بهره مند شوند. شرکت های بزرگ و کوچک تولیدی و خدماتی، واردکنندگان کالاهای مختلف، موسسات آموزشی و... می توانند برای دریافت خدمات حرفه ای  در باشگاه مشتریان پیتام قرار گیرند. 


علاقمندان  می توانند از طریق کلیلک نمودن بر روی نام هریک از رسانه های خبری از اخبار مرتبط با پیتام با خبر شوید . 

1- zoomit.ir

2- akharinkhabar.ir

3- tabnak.ir

4- tejaratnews.com

5-donya-e-eghtesad.com

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آخرین اخبار

آخرین اخبار