رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
527 بازديد
Print
فصل اشتغال، فصلی تازه در پیتام

فصل اشتغال، فصلی تازه در پیتام

فصل اشتغال، فصلی تازه در پیتام 

فصل اشتغال، فصل پنجم در پیتام 

فصل اشتغال یعنی اولین جرقه های استقلال در ذهن یک جوان روشن شدن 

یعنی جوان حدود 23 الی 24 ساله ای که در حال سپری کردن روز های پایانی فارغ التحصیلی می باشد و نگران یافتی شغلی مناسب در آینده ای نزدیک می باشد . 

فصل اشتغال یعنی جوان پر استعدادی که در روستایی کم امکانات در اطراف یکی از شهرستان های ایران زندگی می نماید وبرای داشتن شغلی مناسب ، شغلی متفاوت از پیشه ی همیشگی خانواده که برای نسل های متمادی کشاورزی بوده است ( البته شکی در قابل احترام و تاثیر گذار بودن این مشاغل بر اقتصاد کشور نیست ) وارد کسب و کار های امروزی شود باید به مرکز استان مراجعه نماید و تقریبا تمام طول هر روزاش صرف رفت و آمد شود و یا به دلیل مشکلات خانوادگی و اجتماعی از انجام آن شغل منصرف شود .

فصل اشتغال یعنی یه بانوی گرامی، سالها به خاطر داشتن شغل مورد علاقه و استقلال اقتصادی و اجتماعی درس خوانده ولی حالا به دلیل داشتن فرزند دلبند خود و رسیدگی به امور منزل قادر به ترک خانه به مدت طولانی نباشد . 

فصل اشتغال یعنی به دلیل کم توانی مادرزادی و یا خارج از کنترل در برخی از حرکات جسمانی و به خاطر دیدگاه نادرست همشهریان خود و یا صرف نظر از این موضوع معابر عمومی شهری که در آن زندگی می کنی، هیچ کدام مطابق با نحوه ی وضعیت شما در نحوه رفت و آمد طراحی نشده از اساسی ترین نیازهای خود گذشت می کنید و خانه نشین می شوید .

فصل اشتغال یعنی فصل پنجمی که پیتام برای هریک از شما آرزو می نماید و به شما قول می دهد که اگر خودتان بخواهید ، پیتام می تواند بهترین همگام شما در پیشبرد  اهدافتان برای اشتغال باشد. 

با پیتام توانمندی های خود را جدی بگیرید .


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

آخرین اخبار

آخرین اخبار