با آکادمی پیتام، توانمندی های خود را جدی بگیرید …

آکادمیپيتام  با استناد به آمار رسمی سازمان بهزیستی کشور که در حال حاضر بیش از سیصد هزار معلول بیکار وجود دارد که متاسفانه نه تنها هیچ منبع درآمدی برای خود ندارند بلکه کم توانی و یا بیماری ایشان نیز هزینه  های گزافی را برای ایشان در بر داشته است، سعی دارد تا با بهره گیری از اساتید و همکاران مجرب خود سبک جدید از اشتغال و کارآفرینی را که حتی افراد توان یاب را نیز شامل می شود در بر گیرد . 

با گسترش کسب و کار های اینترنتی و افزایش تعداد استارت آپ های گوناگون ، استفاده از فرصت هایی که هم اکنون فضای مجازی برای کاربران با توانایی های مختلف خود فراهم کرده است ، می تواند به مسیری جهت افزایش درآمد و صرفه جویی در زمان و هزینه و هم چنین رشد استعداد افراد در جایگاه های مختلف هم چون توان یابان منتهی شود . 

توانمندی های خود را جدی بگیرید

آکادمی پیتام نیز با بهره گیری از این شرایط به شما این نوید را می دهد که علاوه بر بالا بردن سطح دانش و مهارت شما عزیزان در زمینه های مورد علاقه ، با سنجش مناسب شما عزیزان بر اساس آموزش های دیده شده در آکادمی پیتام ؛ فعالیت در عرصه کسب و کار را آغاز نماید . 

حال به شما عزیزان توصیه می نماییم تا با کنار گذاشتن دیدگاه نادرست، سایر توانمندی های خود را جدی بگیرید و با برقراری ارتباط از طریق قسمت همکاری با ما ، از راهنمایی ها و مشاوره همکاران ما در آکادمی بهره مند شويد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *