آغاز کمپین تبلیغاتی پیتام در حوزه برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در رسانه های خبری

کمپین تبلیغاتی پیتام در خصوص برونسپاری مرکز تماس

 از ۱۵ دی ماه سال ۹۷ با هدف درک بهتر فعالین اقتصادی و صاحبان مشاغل از مفاهیم برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان و تاثیر آن بر کسب و کار های نو پا یا استارتاپ ها آغاز گردید .

گزیده ای از اخبار منتشر شده در کمپین تبلیغاتی رسانه های فوق را به شرح زیر ارائه می نماییم :

۱- برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان چیست؟

کسب رضایت مشتریان و ارزیابی آن از عوامل مهم در رشد یا نابودی یک کسب وکار به حساب می آید و بر اساس آمار و اطلاعاتی که از کارشناسان فعال حوزه ارتباط با مشتری به دست می آید ، راه اندازی مرکز ارتباط با مشتریان از مباحث جدا نشدنی در کسب و کار های سنتی و و پا به حساب می آید و باید به صورت عمیق و حرفه ای به آن نگاه کرد .

هم چنین می بایست به این نکته نیز توجه نمود که راه اندازی چنین مرکز حرفه ای برای هر کسب و کاری به ویزه کسب و کار های نوپا کار ساده ای نیست . به همین منظور شرکت پیتام ، برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان را به عنوان یک راه حل کارا و موثر به شما عزیزان مطرح می نماید . با برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان شرکت پیتام می توانید از ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی که منطبق بر استاندارد های بین المللی می باشد برای کسب و کار های خود بهره ببرید .

۲- کیفیت برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان در پیتام چگونه است ؟

شرکت پیتام با راه اندازی آکادمی ویژه مهارت آموزی پرسنل خدمات مشتریان به توسعه مهارت های این حرفه به عنوان یک تخصص پرداخته و تمام نیرو های پیتام از دانش آموخته های موفق این آکادمی هستند .

هدف پیتام از راه اندازی این آکادمی، ارائه خدمات شایسته در حوزه پشتیبانی از مشتری است تا فضایی ایجاد نماید که مشتری شما در مسیر ارتباط با مرکز تماس حال خوبی را تجربه نماید .

شرکت پیتام به شما این نوید را می دهد که می تواند خدمات متنوعی را در حوزه وفادارسازی مشتریان به کسب و کار شما ارائه نماید .

۳- چه شرکت هایی می توانند از برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان پیتام استفاده نمایند ؟

کلیه کسب و کار های حوزه های مختلف می توانند از برون سپاری خدمات ارتباط با مشتریان پیتام بهره مند شوند. شرکت های بزرگ و کوچک تولیدی و خدماتی، واردکنندگان کالاهای مختلف، موسسات آموزشی و… می توانند برای دریافت خدمات حرفه ای  در باشگاه مشتریان پیتام قرار گیرند. 

۴- پیتام چه تغییر در دنیای کسب و کار ایجاد کرده است؟

• پیتام به سازمان‌ها کمک کرده است که با برون‌سپاری خدمات مرکز تماس خود، انرژی و هزینه خود را در بخش‌های دیگری سرمایه‌گذاری کنند.
• پیتام موجب شده است که درصد رضایت مشتریان و توصیه‌پذیری کسب وکارها افزایش یابد.
• پیتام میزان در دسترس بودن کسب‌و‌کارها را افزایش داده است.
• پیتام سیستمی نظامند برای مدیریت بر خدمات مشتریان ارائه می‌دهد.

علاقمندان می توانند از طریق کلیلک نمودن بر روی نام هریک از رسانه های خبری از اخبار مرتبط با پیتام با خبر شوید .

۱- zoomit.ir

۲- akharinkhabar.ir

۳- tabnak.ir

۴- tejaratnews.com

۵-donya-e-eghtesad.com

۶- eghtesadnews.com

۷- isna.ir

۸- khabaronline.ir

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *