چگونه مرکز تماس پیتام شما را یاری می نماید ؟

شرکت پیتام به عنوان یک مرجع تخصصی در قبول برون سپاری ارائه خدمات به مشتریان  توانسته است با تیمی از افراد متخصص و آموزش دیده، سازمان های متعددی را در ارائه خدمات بی عیب و نقص به مشتریان یاری نمایند.

سرویس‌های مرکز تماس پیتام

امروزه مرکز تماس یا همان کال سنترها به یکی از ارکان اساسی موفقیت شرکت‌ها تبدیل شده اند.مرکز تماس وظیفه ی مدیریت تماس‌ های یک شرکت را اعم از تماس‌های ورودی مشتریان با شرکت یا تماس‌های خروجی شرکت با مشتریان را به عهده خواهد داشت. این تماس‌ها ممکن است اهداف گوناگونی را دنبال نمایند، این اهداف می‌تواند شامل: پاسخ به سوالات مشتریان، ارائه اطلاعات فروش، ثبت سفارشات، ارائه خدمات پس از فروش محصولات و خدمات و … باشد.

 

شرکت پیتام یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات برتر مرکزتماس در تهران است که نیازهای مشتریان خود را سنجیده و با توجه به این نیازها و اهداف آنها به ارائه محصولات متفاوتی جهت پیشرفت و بهینه سازی ارتباط شرکت‌ها با مشتریانشان می‌پردازد.

کالیستو (Callisto)

کالیستو یکی از خدمات رایج در خدمات برون سپاری مرکز تماس سراسر دنیا می باشد که به نظر ترکیبی از کلمه تماس (Call) با (is to) است. این محصول به عنوان یکی از خدمات مرکز تماس پیتام ارائه می‌گردد که در آن یک کارشناس به صورت اختصاصی درباره یک محصول  خاص آموزش می‌بیند و پس از آن تمامی تماس‌های اختصاصی آن محصول به این کارشناس ارجاع داده می‌شود. این روش باعث تمرکز کارشناسان بر روی یکی محصول و جلوگیری از پراکندگی ذهنی آها در رابطه با سایر محصولات است. شرکت‌هایی که حجم کاری شان مشخص بوده و محصولات آنها پیچیدگی‌های خاصی دارد که لازمه آموزشی تخصصی به کارشناسان برای ارائه اطلاعات می‌باشد می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

آیو (IO)

آیو (IO)یکی دیگر از خدمات برون سپاری مرکز تماس جهانی است که از حروف اول کلمات ورودی (Input) و خروجی (Output) به وجود آمده است و به عنوان یکی دیگر از محصولات مرکز تماس پیتام شناخته می‌شود. در این محصول، چند کارشناس درباره سرویس‌های مختلف یک محصول آموزش می‌بینند و این کارشناسان به صورت چرخشی در سرویس‌های مختلف درباره آن محصول به ارائه خدمات به متقاضیان می‌پردازند. آیو مورد مناسبی برای شرکت‌هایی است که حجم کاری مشخصی با شیفت و  ساعت کاری متفاوت دارند. مزیت این محصول مرکز تماس پیتام بهره برداری بهینه از منابع انسانی است.

کارپو (Carpo)

یکی دیگر از خدمات برون سپاری مرکز تماس پیتام محصول کارپو (Carpo) است که مانند آیو در آن چندین کارشناس درباره سرویس‌ها و محصولات یک شرکت به صورت اختصاصی آموزش می‌بینند و در ساعت کاری‌های متفاوت به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازد. این محصول مناسب برای شرکت‌هایی است که حجم کاری مشخصی ندارند و به صورت پروژه ای به ارائه محصولات و خدمات خود می‌پردازند. 

متیس (Metis)

سرویس متیس یکی دیگر از سرویس های خدمات برون سپاری مرکز تماس  پیتام است که در آن شرکت‌های دریافت کننده خدمات مرکز تماس از تمامی سرویس‌های تجربه مشتری (Customer Experience) بهرمند می‌گردند. تجربه مشتری یعنی ارائه تجربه ای کاربردی، مفید و خوشایند به تک تک مشتریان (چه در فضای مجازی چه در محیط آفلاین) از هر طریقی که یک شرکت با مشتریان خود در ارتباط است. این سرویس‌های به عنوان جدیدترین موارد حوزه کسب و کار مورد نظر است که مشابه هیچ شرکت دیگری نخواهد بود. شرکت پیتام با بررسی و آنالیز تجربیات مشتریان شما به ارائه پکیج تجربه مشتری شما خواهد پرداخت.

 

چگونگی ارائه راهکار برای راه اندازی واحد خدمات به مشتری توسط مرکز تماس پیتام

پیتام از طریق کاوش در کلیه فرآیندهای سازمانی شما برای ارائه خدمات به مشتری و بهبود آن ، شناخت کلیه محصولات و عملکرد آن و در نهایت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و دارای روابط عمومی بالا در مرکز تماس و بروز رسانی آموزشی ایشان در آکادمی پیتام راه حل های مقرون به صرفه ای برای کمک به کسب و کار شما در رسیدن به اهداف چه در شرکتهای کوچک وچه شرکت های بزرگ خواهد داشت .

پیتام با تشکیل واحد ارائه خدمات به مشتریان برای سازمان شما این وظیفه را دارد تا علاوه بر آشنایی کامل با محصولات و فرآیند های شما به کلیه سوالات مشتریان در خصوص محصول و کارکرد آن را پاسخ گو باشد. 

پیتام این راهکار را به شما می دهد تا با تشکیل بانک اطلاعاتی حساب مشتریان خود ،اطلاعات موجود در آن حساب ها را بروز رسانی نمایید و سوابق مشتریان شما را تا همیشه حفظ می نماید . این راهکار مهمترین فاکتور تبدیل مشتریان فعلی شما به مشتریان وفادار می باشد . 

ارائه خدمات به مشتری به صورت ۷/۲۴ با مرکز تماس پیتام

پیتام این نوید را به شما می دهد که اگر ارائه خدمات به مشتریان برای سازمان شما یک مزیت رقابتی محسوب می شود و مواردی هم چون خدمات رسانی ۲۴ ساعته ، تعداد کارکنانی که باید استخدام شوند، تخصیص فضا و امکانات و مواردی از این  قبیل، تصمیم گیری شما برای راه اندازی چنین واحدی در سازمان شما را به تعویق انداخته است، با یاری پیتام می توانید به صورت ۷/۲۴ یعنی در تمامی طول شبانه روز با مشتریان خود در تماس باشید . قطعا مشتریان از ارائه چنین سرویسی به ایشان رضایت کامل خواهند داشت و در نظر داشته باشید که رضایت مشتری همیشه به معنی افزایش فروش خواهد بود .

 درخواست مشاوره از مرکز تماس پیتام :

شرکت پیتام با بهره مندی از اپراتورها و کارشناسان مجرب و آموزش دیده انواع خدمات مرکز تماس را مطابق با استانداردهای جهانی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. شما می توانید برای دریافت آگاهی و مشاوره با کارشناسان پیتام تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *