خدمات مرکز تماس پیتام شامل چه بخش‌هایی است؟

ارائه خدمات مبتنی بر نیاز های مشتری و کسب و کار

06
خدمات نظر سنجی

با استفاده از خدمات تحقیقات بازار، تیم پیتام با به کارگیری متدهای روز دنیا نظرات و بازخوردهای مشتریان رو جمع‌آوری می‌کند و به کمک آنها نقاط قوت و ضعف سازمان شما شناسایی می‌شود.

06

با استفاده از خدمات تحقیقات بازار، سنجش رضایت مشتری بر اساس KPIهای روز دنیا مانند NPS ، CSAT و اجرای نظرسنجی به کمک پرسشنامه‌ها در تمامی ابعاد و سطوح استاندارد هم چون سازمان‌، محصول یا برند و دپارتمان خاص صورت می‌گیرد.

پیتام چگونه به شما کمک می کند ؟

ممکن است بلافاصله پس از شنیدن سنجش رضایت مشتری، این نکته به ذهنتان برسد که: «سنجش رضایت مشتری کاری ندارد. کافی است از او بپرسیم که از محصول ما راضی بودی یا نه. حالا می توان از او خواست امتیازی به ما بدهد. کل ماجرا به همین سادگی است.» اما واقعیت این است که اندازه‌گیری رضایت مشتری، ریزه‌کاری‌ها و ظرافت‌های بسیاری دارد که اگر به آنها توجه نداشته باشیم، این ابزار هم مانند بسیاری از ابزارهای مدیریتی دیگر، ناکارآمد می‌شود و صرفاً باری اضافه بر دوش سازمان و مدیران آن، قرار می‌دهد لذا با استفاده از خدمات تحقیقات بازار، پیتام با بهره گیری از دانش تخصصی و به روز در زمینه رضایت سنجی می‌توانید بیشترین بازدهی را از نظرسنجی‌ها انتظار داشته باشید..

بستر‌های ارائه خدمات در مرکز تماس پیتام

تماس های ورودی و خروجی

شبکه های اجتماعی

گفتگوی آنلاین

ایمیل

SMS

درون برنامه ای

مزایای استفاده از خدمات تحقیقات بازار مرکز تماس پیتام

امکان تمرکز سازمان ها بر هسته اصلی کسب و کار خود

قابلیت توسعه آسان برای سازمان ها در صورت افزایش حجم تماس

کاهش هزینه های مدیریت نیروی انسانی و سربار سازمان ها

استفاده از کارشناسان مجرب و کارآزموده در تمامی سطوح سازمان

جهت ثبت درخواست مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید: