رابطه بین CRM و مرکز تماس

رابطه بین CRM و مرکز تماس

قبل از شروع کسب و کار، به جای دنبال کردن راه حل های CRM ، احتمالا چندین چیز دیگر را قبل از شروع و ایجاد کسب وکار جدید خریداری کرده اید تا یک محیط کاری موثر را برای خود ایجاد کنید. به عنوان مثال یک میز و صندلی کامپیوتر را برای نشستن خریداری کرده اید . سپس شما برای برقراری ارتباط با مشتریان خود یک کامپیوتر واقعی و تلفن تجاری راه اندازی می کنید. شاید یک چاپگر و دستگاه فاکس نیز اضافه می کنید . بنابراین شما حداقل می توانید کسب و کار خود را به شیوه سازمان یافته انجام دهید . 

هنگامی که اولین مشتری شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد یک روش ضبط برای حفظ سوابق مشتری با استفاده از مداد و کاغذ به دست آورده اید . اگر چه این روش ها و دستگاه ها بسیار قدیمی هستند ، اما این نظریه هنوز هم می تواند موثر باشد . با این حال ، حفظ اطلاعات مشتری در چنین روش قدیمی ، در حال حاضر یک روند خسته کننده در نظر گرفته می شود .

این روش باعث هدر دادن وقت شده که می توان از آن در انجام کارهای دیگری هم چون به دست آوردن مشتریان بیشتر و البته جذب و حفظ آن ها استفاده نمود . به عبارت ساده اکنون سال ۲۰۱۹ میلادی می باشد و راه ساده و سریع تر برای ایجاد و دسترسی به سوابق مشتری با استفاده از امکانات قدرتمندی است که مرکز تماس در اختیار شما قرار می دهد . 

CRM

CRM یک ابزار نخبه است که میلیون ها کسب وکار از آن در روز برای تسهیل مدیریت، فروش، خدمات مشتری، سرپرستی ، پیگیری، کمپین بازاریابی و غیره استفاده می کنند. 

CRM یک استراتژی محوری و کلیدی در کسب و کار است و قرار است مشتریان سود ده را جذب کسب و کار کرده و آن ها را برای ما حفظ نماید. 

CRM یک راهبرد تجاری جهت انتخاب و مدیریت مشتریان برای بهینه کردن و بالا بردن ارزش شرکت و هم چنین فروش در دراز مدت است. 

CRM استراتژی کسب و کار و بازاریابی است که فناوری ، فرآیند ها و تمامی فعالیت های کسب و کار را حول محور مشتری یکپارچه می سازد. 

شرکت هایی که ارتبا با مشتریان خود را به مرکز تماس می سپارند می توانند مزایای بیشتری به دست آورند و ترکیب این دو راهکار مدرن ، کسب و کار ها را با یک پلت فرم قدرتمند روبرو می کند که باعث افزایش فروش ، تولید منافع و رشد اقتصادی می شوند . 

مزایای ادغام برون سپاری ارتباط با مشتریان (CRM) به مرکز تماس پیتام :

۱-تجربه بهتر مشتری در فرآیند خرید و یا دریافت خدمات 

۲-به دست آوردن اطلاعات از مشتری در طول زمان تماس و تجزیه و تحلیل تمامی موارد موجود 

۳- بهبود مدیریت و افزایش کارایی 

هر تماس با مرکز تماس برای همیشه ثبت خواهد گردید ، بنابراین هرگز اطلاعات مشتریانتان از بین نخواهد رفت . 

 درخواست مشاوره از مرکز تماس پیتام :

شرکت پیتام با بهرمندی از اپراتورها و کارشناسان مجرب و آموزش دیده انواع خدمات مرکز تماس را مطابق با استانداردهای جهانی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره اینجا کلیک فرمایید . 

تست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *