شرکت پیتام، تیم اول رویداد DMOND PITCHES

شرکت پیتام در آخرین رویداد DMOND PITCHES در سال ۹۷ که با همکاری دیجی کالانکست در حوزه استارتاپ های میان شرکتی B2B برگزار شد، شرکت گردید. 

 این رویداد با پرسش و پاسخ های هدفمند از سوی داوران رویداد جناب آقایان روح الله رحمانی: مدیر نوآوری دیجی کالا، مرتضی دانش: مدیر عامل مرکز نوآوری طرفه نگار، حمید رضا سعادتی : مدیر پرفورمنس مارکتینگ دیجی کالا، سید مهدی سادات رسول : مدیر صندوق  سرمایه گذاری شریف مورد داوری قرار گرفت . 

همچنین علیرضا بیات مدیرعامل و هم بنیانگذار شرکت پیتام از فعالیت های این استارت آپ در حوزه های وفادارسازی مشتریان، برونسپاری مرکز تماس، BPO و اینکه این استارت آپ از روز اول فعالیت خود کسب درآمد داشته است، توضیحاتی ارایه داد.

در شروع این رویداد جالب، آقای رحمانی در خصوص اهمیت نو آوری در استارتاپ ها و روش های جدید و چگونگی SCALEUP کردن با استفاده از ابزار هایی هم چون هوش مصنوعی ، بلاک چین، بیگ دیتا و تبلیغات  در ارائه خدمات به مشتریان صحبت کردند . 

دراین مراسم استارتاپ هایی هم چون بهسا، پیتام، ویدی وود ، جادوبی، آدیلار، آیوا و یوتاب شرکت داشتند . که پس از ارائه گزارشات توسط هر یک از استارتاپ های نامبرده ، داوران بر اساس چک لیست های خود اقدام به بررسی نموده اند که نفرات اول تا سوم این رویداد را به شرح زیر اعلام نمودند :

۱- شرکت پیتام 

۲- شرکت ویدی وود

۳- شرکت آدیلار 

پس از معرفی این نفرات برتر، هدایای نقدی توسط شرکت دیجی کالا به منتخبین ارائه گردید . 

در پایان به این نکته اشاره می کنیم که شتابدهنده دیموند یا DMOND PITCHES از سال ۱۳۹۳با هدف کمک به رشد و پیشرفت کارآفرینان با استاندارد های روز دنیا طراحی شده و با استفاده از امکانات داخلی موجود اجرا می گردد و این نوید را به توسعه دهنگان وب و موبایل و طراحان بصری می دهد که کسب و کاری جهانی خلق کرده و دنیای بهتری بسازند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *