مزیت های استفاده از خدمات مرکز تماس

مزیت های استفاده از خدمات مرکز تماس 

در این مقاله قصد خواهیم داشت تا با برخی از مزیت های استفاده از مرکز تماس هنگام همکاری با شرکت های دیگر برای ارائه خدمات به مشتریان آشنا شویم .

 

1- تمرکز بر مسئولیت اصلی کسب و کار خود :

غالبا شرکت های استارتاپی عادت دارند چندین وظیفه به کارمندان خود ارائه می دهند که این چند وظیفه ای بودن کارمندان سبب می شود تا آن ها بر روی مسئولیت اصلی خود در شرکت تمرکز نکنند و این مورد نیز بهره وری آن ها را مورد خطر قرار می دهد . 

با برونسپاری مرکز کسب و کار شما روی جنبه های اصلی نگهداشتن روز های کاری پر بازده  تمرکز خواهید داشت . این جنبه ها می توانند در حوزه تولید، فروش و یا توزیع محصولات و خدمات کسب و کار شما باشند . 

2- پشتیبانی 24/7

ظرفیت تمدید ساعت کاری ، ارائه خدمات شبانه روزی ، نرخ رضایت مشتریان را به نحو چشمگیری افزایش می دهد . 

هم چنین سطح بالاتری از قابلیت اطمینان برای خدمات شما را نیز به مشتری نشان می دهد . 

شما می توانید پس از پایان یافتن ساعت کاری فروشگاه فیزیکی یا دفاتر کاری خود را تعطیل نمایید با این دید که نمایندگان حرفه ای شما در هر ساعت از شبانه روز ، هفته و تعطیلات پاسخگوی مشتریان شما هستند . 

همچنین در دسترس بودن 24 ساعته در زول هفته امکان هدف قرار دادن مخاطبان جهانی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. 

 

3- دسترسی به تکنولوژی روز دنیا 

با برونسپاری خدمات مشتریان می توانید به فناوری های روز دنیا دسترسی داشته باشید بردون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های سرسام آور آن باشید . 

 

4- بهره گیری از دانش تخصصی : 

بهره گیری از دانش تخصصی یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات مرکز تماس می باشد که  در آن شما با پرداخت هزینه های کمتر از آنچه که باید به نیروی آموزش دیده و متخصصی دسترسی خواهید داشت . 

شرکت های برونسپاری خدمات مشتریان ، توانایی درک اهداف تجاری و انتظارات مشتری و پیشنهاد استراتژی های لازم برای بهبود فرآیند های خدمات مشتریان سازمان شما را دارا می باشند .

 

5- کاهش هزینه :

کسب و کار ها با برونسپاری در حدود 50 درصد از هزینه های تجاری خود را پس انداز می نمایند . کاهش هزینه های عملیاتی مرتبط با کارمندان از مهمترین موارد آن ها می باشد . 

 

6- بهبود کارایی و بهره وری : 

حضور کارمندان آموزش دیده در مراکز تماس سبب می شود تا با انجام کار های تکراری و روزمره، فرآیند های عملیاتی شما را به حداکثر ارزش ارتقا دهند .

 

7- افزایش رضایت مشتری : 

مهمترین مزیت های استفاده از خدمات مرکز تماس ” افزایش رضایت مشتری است “

یک مرکز تماس می تواند در عرض چند دقیقه زمان پاسخ گویی شما به تلفن را بهبود ببخشد و تماس های از دست رفته را کاهش دهد . 

آیا همین مورد نمی تواند برای کسب و کار شما رونق ایجاد نماید یا آن را بهبود ببخشد ؟