چرا پیتام
جدا کننده

چرا پیتام ؟

اگر به خدمات مشتری صرفا به چشم پاسخگویی به تماس های تلفنی نگاه کنیم ، هر شرکتی می تواند این خدمات را ارائه کند، تفاوت کیفیت خدمات مشتریان زمانی ایجاد می شود که باور کنیم وظیفه واحد های خدمات مشتریان خلق تجربه لذت بخش برای مشتری است که در نتیجه آن مشتری به سازمان ها وفادار شده و درآمد سازمان افزایش پیدا می کند .

پیتام با سال ها تلاش و استفاده  از بهترین الگو های جهانی می تواند برای مشتریان سازمان ” تجربه مشتری ” خلق کند و این مزیت پیتام را از سایر ارائه دهندگان خدمت متمایز می کند . پیتام به مشتریان خود به چشم منبع درآمد نگاه نمی کند ، ما اعتقاد داریم که ما بال سازمان های همراه خود هستیم که به پیشرفت آنان و دستیابی به اهدافشان سرعت می دهیم .با خود عهد کرده ایم که موفقیت ما در گروی موفقیت مشتریانمان است و تنها زمانی می توانیم ادعا کنیم برای مشتریان سازمان ها تجربه ای لذت بخش خلق می کنیم که متشریانمان از تجربه همراهی با ما راضی باشند . 

جدا کننده

چشم انداز ، ماموریت ها و ارزش های پیتام 

چشم انداز پیتام

 

خلق تجربه لذت بخش و ماندگار برای مشتری در هر ارتباط 

ماموریت

ارزش آفرینی برای سازمان ها با ارائه بسته کامل، سفارشی و منحصر به فرد خدمات مشتریان همراه با خلق تجربه به یادماندنی برای مشتری در راستای

تحقق اهداف سازمان و تسهیل مسیر توسعه و پیشرفت آن ها 

ارزش های پیتام

خلق تجربه لذت بخش برای مشتری، قبل از دانش و تخصص یک رویکرد و فرهنگ است.

به نیاز مشتری در کمترین زمان پاسخ دهید، همه چیز درست می شود .

ما و مشتریانمان یک مسیر و هدف مشترک داریم.

عالی بودن کافی نیست، همیشه راه های بهتر و سریعتر و ساده تر برای انجام کارها وجود دارد .

تیم پیتام

در تشکیل تیم پیتام تلاش شده است هر قطعه ای از این پازل بزرگ در جای درست خود قرار بگیرد و در نتیجه شرکته به سمت هدفی واحد حرکت کند . در پیتام اعتقاد داریم چرخه ایجاد رضایت مندی و خلق ارزش برای همراهان و مشتریانمان، از درون سازمان و از همکارانی آغاز می شود که صف اول تعامل با مشتری هستند . رضایت همکاران، حس تعلقشان به مجموعه  و باورشان به اینکه کوچکترین تلاش آن ها می تواند تاثیر چشمگیری در رضایت مشتریان ایجاد کند ، حلقه گمشده ای است که عامل درجا زدن بسیاری از کسب و کار ها در بازار است . 

مسیر پیشرفت و توسعه در پیتام همیشه وجود دارد و جذب در سطوح بالاتر فقط از طریق مسیر جذب داخلی اتفاق  می افتد . 

تلاش کرده ایم محیطی ایجاد کنیم که تمام پیتامی ها با وجود انجام دادن کار های چالشی، از تلاش کردن لذت ببرند . هر روز به خودمان یادآور می شویم، پیتام جایی است که تمام کارمندان آن از صبح روز های شنبه لذت می برند !