خدمات مرکز تماس پیتام شامل چه بخش‌هایی است؟

ارائه خدمات مبتنی بر نیازهای مشتری

06
چت آنلاین

چت آنلاین شیوه‌ای نسبتا جدید است که به دلیل سهولت در استفاده محبوبیت زیادی بین کسب و کارها دارد. یکی دیگر از خدمات مرکز تماس پیتام پاسخگویی در لحظه و با کیفیت به چت آنلاین است.

06
خدمات تماس های ورودی و خروجی

این خدمت شامل انواع تماس‌هایی است که هر کسب و کار برای ارتباط با مشتریان خود برقرار می‌کند. این تماس‌های ورودی و خروجی در مرکز تماس پیتام با اهداف مختلف و با استفاده از بروزترین نرم‌افزارهای روز دنیا انجام می‌شود.

06
خدمات پشتیبانی

هدف از ارائه این خدمت "افزایش رضایت و ایجاد وفاداری در مشتری" است. مرکز تماس پیتام به شما کمک می‌کند تا با طراحی فرآیندهای اختصاصی برای کسب و کار خود به راحتی پاسخگوی نیاز مشتریان باشید. رفع نیاز مشتری به شما در عملکرد بهتر نسبت به رقبا و دستیابی به چشم اندازهای کسب و کارتان کمک می‌کند.

06
خدمات ورود و تکمیل اطلاعات

با استفاده از این خدمت مرکز تماس پیتام اطلاعاتی که هر کسب و کار از مشتریان خود نیاز دارد ثبت می‌شود. با توجه به ثبت این اطلاعات در بستر وب، گزارش‌گیری‌های مختلفی در لحظه امکان‌پذیر می‌گردد.

06
خدمات مشتریان چندزبانه

با توجه به ارائه خدمات ۲۴/۷ مرکز تماس پیتام و به کارگیری کارشناسان مسط به زبان های مختلف، هر کسب و کار می‌تواند با استفاده از این خدمت به مشتریان خود در سراسر دنیا سرویس‌دهی کند.

06
خدمات باشگاه مشتریان

حفظ ارتباط مستمر با مشتری منجر به تکرار خرید و یا استفاده مجدد از خدمات هر کسب و کاری می‌شود. شناسایی شخصیت مشتریان و نیازهای آن‌ها از مهمترین اقدامات این خدمت از مرکز تماس پیتام می‌باشد.

پیتام چگونه به شما کمک می کند ؟

مرکز تماس پیتام با ارائه خدمات مذکور، صدای مشتری (VOC) شما را دریافت می‌کند و با استفاده از گزارش‌ها و تحلیل داده، آنها را تبدیل به صدای محصول (VOP) می‌کند. با اعمال بهبودها روی محصول در نهایت رضایت مشتریان را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پیتام چگونه به شما کمک می کند ؟

با استفاده از خدمات پیتام ، شما تجربه صدای مشتری خود را دریافت می کنید و می توانید با توجه به گزارش هاو تحلیل های ارائه شده در زمینه بازخورد، نیاز و رفتار مشتری و هم چنین راهکار های ارائه شده توسط پیتام، نسبت به ارتقا و بهبود محصول و خدمات خود اقدام نموده و فروش و درآمد خود را افزایش دهید

بستر‌های ارائه خدمات در مرکز تماس پیتام

تماس های ورودی و خروجی

شبکه های اجتماعی

گفتگوی آنلاین

ایمیل

SMS

درون برنامه ای

مزایای استفاده از خدمات مرکز تماس پیتام

امکان تمرکز سازمان ها بر هسته اصلی کسب و کار خود

قابلیت توسعه آسان برای سازمان ها در صورت افزایش حجم تماس

کاهش هزینه های مدیریت نیروی انسانی و سربار سازمان ها

استفاده از کارشناسان مجرب و کارآزموده در تمامی سطوح سازمان

جهت ثبت درخواست مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید: